NSWRFL 1910

Like us on Facebook Like us on Facebook

Follow us on Twitter Follow us on Twitter

Join us on our forums Jump on the forums

Support us! Become a Rugby League Project Patron!

Results

To view more info on a match, click the View icon.
Round 1
Sat Apr 30th 3:15pm Annandale 6 Newtown 31 A. Ballerum Wentworth 600 View
Sat Apr 30th 3:15pm Eastern Suburbs 24 Western Suburbs 14 H. Poulton RAS Showground 500 View
Sat Apr 30th 3:15pm North Sydney 13 Glebe 9 G. Seabrook North Sydney 3,000 View
Sat Apr 30th 3:15pm South Sydney 13 Balmain 5 A. Farrow Birchgrove 6,000 View
Round 2
Sat May 14th 3:15pm Balmain 8 Annandale 2 G. Seabrook Birchgrove 2,000 View
Sat May 14th 3:15pm Eastern Suburbs 11 North Sydney 7 T. McMahon Snr RAS Showground 3,000 View
Sat May 14th 3:15pm Newtown 30 Western Suburbs 0 B. Finegan Metters 600 View
Sat May 14th 3:15pm South Sydney 10 Glebe 3 A. Farrow Wentworth 2,000 View
Round 3
Sat May 21st 3:15pm Eastern Suburbs 10 South Sydney 14 T. McMahon Snr RAS Showground 5,000 View
Sat May 21st 3:15pm Glebe 17 Annandale 10 L. Hansen Wentworth 700 View
Sat May 21st 3:15pm North Sydney 7 Newtown 33 A. Farrow North Sydney 2,500 View
Sat May 21st 3:15pm Western Suburbs 2 Balmain 25 H. Poulton St Luke's 1,200 View
Round 4
Sat May 28th 3:15pm Annandale 12 Eastern Suburbs 20 A. Farrow Wentworth 250 View
Sat May 28th 3:15pm Balmain 25 North Sydney 18 H. Poulton Birchgrove 1,500 View
Sat May 28th 3:15pm Newtown 12 South Sydney 7 T. McMahon Snr RAS Showground 15,000 View
Sat May 28th 3:15pm Western Suburbs 12 Glebe 22 G. Seabrook St Luke's 200 View
Round 5
Sat Jun 25th 3:15pm Eastern Suburbs 20 Newtown 11 T. McMahon Snr RAS Showground 7,000 View
Sat Jun 25th 3:15pm Glebe 21 Balmain 5 H. Poulton Wentworth 2,500 View
Sat Jun 25th 3:15pm North Sydney 27 South Sydney 21 A. Ballerum North Sydney 2,000 View
Sat Jun 25th 3:15pm Western Suburbs 12 Annandale 21 G. Seabrook St Luke's 800 View
Round 6
Sat Jul 2nd 3:15pm Annandale 21 North Sydney 10 B. Finegan North Sydney 2,000 View
Sat Jul 2nd 3:15pm Balmain 10 Eastern Suburbs 0 T. McMahon Snr Birchgrove 2,500 View
Sat Jul 2nd 3:15pm Newtown 3 Glebe 0 A. Ballerum Wentworth 2,500 View
Sat Jul 2nd 3:15pm Western Suburbs 13 South Sydney 32 A. Farrow Metters 1,000 View
Round 7
Sat Jul 16th 3:15pm Annandale 8 South Sydney 34 H. Poulton RAS Showground 3,000 View
Sat Jul 16th 3:15pm Glebe 14 Eastern Suburbs 10 T. McMahon Snr Wentworth 6,000 View
Sat Jul 16th 3:15pm Newtown 8 Balmain 2 A. Farrow Metters 4,000 View
Sat Jul 16th 3:15pm Western Suburbs 18 North Sydney 8 G. Seabrook St Luke's 1,200 View
Round 8
Sat Jul 23rd 3:15pm Annandale 6 Balmain 8 G. Seabrook Birchgrove 2,000 View
Sat Jul 23rd 3:15pm Glebe 5 Newtown 18 T. McMahon Snr Wentworth 10,000 View
Sat Jul 23rd 3:15pm North Sydney 5 Eastern Suburbs 16 A. Ballerum North Sydney 1,800 View
Sat Jul 23rd 3:15pm South Sydney 67 Western Suburbs 0 H. Poulton RAS Showground 500 View
Round 9
Sat Jul 30th 3:15pm Annandale 10 Glebe 7 L. Kearney Wentworth 1,000 View
Sat Jul 30th 3:15pm Balmain 13 Western Suburbs 10 G. Seabrook Birchgrove 1,500 View
Sat Jul 30th 3:15pm Newtown 4 Eastern Suburbs 4 T. McMahon Snr Metters 4,000 View
Sat Jul 30th 3:15pm South Sydney 53 North Sydney 4 H. Poulton RAS Showground 600 View
Round 10
Sat Aug 13th 3:15pm Eastern Suburbs 12 Annandale 12 A. Farrow Metters 1,200 View
Sat Aug 13th 3:15pm Glebe 35 Western Suburbs 15 L. Kearney Wentworth 4,000 View
Sat Aug 13th 3:15pm North Sydney 12 Balmain 16 G. Seabrook North Sydney 2,000 View
Sat Aug 13th 3:15pm South Sydney 15 Newtown 8 T. McMahon Snr RAS Showground 14,000 View
Round 11
Sat Aug 20th 3:15pm Balmain 8 Newtown 29 T. McMahon Snr Birchgrove 6,000 View
Sat Aug 20th 3:15pm Glebe 26 North Sydney 13 E. Shaw Wentworth 500 View
Sat Aug 20th 3:15pm South Sydney 19 Annandale 2 L. Kearney RAS Showground 2,500 View
Sat Aug 20th 3:15pm Western Suburbs 8 Eastern Suburbs 38 B. Finegan St Luke's 1,500 View
Round 12
Sat Aug 27th 3:15pm Annandale 25 Western Suburbs 3 A. Ballerum Wentworth 400 View
Sat Aug 27th 3:15pm Balmain 19 Glebe 14 G. Seabrook Birchgrove 2,500 View
Sat Aug 27th 3:15pm Newtown 20 North Sydney 10 L. Kearney Metters 1,500 View
Sat Aug 27th 3:15pm South Sydney 3 Eastern Suburbs 8 T. McMahon Snr RAS Showground 12,000 View
Round 13
Sat Sep 3rd 3:15pm Eastern Suburbs 39 Balmain 2 L. Kearney RAS Showground 5,000 View
Sat Sep 3rd 3:15pm Glebe 2 South Sydney 22 A. Ballerum Wentworth 1,500 View
Sat Sep 3rd 3:15pm North Sydney 0 Annandale 8 H. Poulton North Sydney 2,000 View
Sat Sep 3rd 3:15pm Western Suburbs 6 Newtown 34 E. Shaw Metters 1,000 View
Round 14
Sat Sep 10th 3:15pm Balmain 7 South Sydney 16 L. Kearney Birchgrove 3,000 View
Sat Sep 10th 3:15pm Eastern Suburbs 36 Glebe 0 B. Finegan RAS Showground 3,000 View
Sat Sep 10th 3:15pm Newtown 19 Annandale 2 A. Ballerum Metters 1,500 View
Sat Sep 10th 2:00pm North Sydney 12 Western Suburbs 4 E. Shaw Metters 1,500 View
Final
Sat Sep 17th 3:30pm South Sydney 4 Newtown 4 B. Finegan RAS Showground 14,000 View

57 games
Customise this match list

 

Last modified: Sun, 16 Jun 2019 19:25:41 +0000 (Sydney time)