NSWRFL 1915

Like us on Facebook Like us on Facebook

Follow us on Twitter Follow us on Twitter

Join us on our forums Jump on the forums

Support us! Become a Rugby League Project Patron!

Results

To view more info on a match, click the View icon.
Round 1
Sat May 8th 3:15pm Annandale 3 Eastern Suburbs 25 C. Hedley RAS Showground 2,000 View
Sat May 8th 3:15pm Balmain 11 Newtown 11 J. Black Wentworth 8,000 View
Sat May 8th 3:15pm Glebe 17 South Sydney 7 T. McMahon Snr SCG 12,850 View
Sat May 8th 3:15pm Western Suburbs 7 North Sydney 10 A. Farrow St Luke's 2,000 View
Round 2
Sat May 15th 3:15pm Glebe 17 Annandale 5 T. McMahon Snr Wentworth 4,000 View
Sat May 15th 3:15pm North Sydney 6 Eastern Suburbs 23 A. Farrow North Sydney 5,000 View
Sat May 15th 3:15pm South Sydney 8 Newtown 7 J. Black SCG 15,000 View
Sat May 15th 3:15pm Western Suburbs 0 Balmain 34 T. Dickenson Birchgrove 4,500 View
Round 3
Sat May 22nd 3:15pm Annandale 5 South Sydney 14 L. Hansen Wentworth 2,000 View
Sat May 22nd 3:15pm Balmain 14 Eastern Suburbs 7 T. McMahon Snr SCG 18,000 View
Sat May 22nd 3:15pm Newtown 18 Western Suburbs 3 G. Boyd Erskineville 1,500 View
Sat May 22nd 3:15pm North Sydney 7 Glebe 28 A. Farrow North Sydney 5,000 View
Round 4
Sat May 29th 3:15pm Eastern Suburbs 3 Newtown 5 T. McMahon Snr SCG 5,000 View
Sat May 29th 3:15pm Glebe 5 Balmain 18 A. Farrow Wentworth 20,000 View
Sat May 29th 3:15pm North Sydney 8 Annandale 30 C. Hedley North Sydney 2,000 View
Sat May 29th 3:15pm South Sydney 30 Western Suburbs 3 J. Black Erskineville 4,000 View
Round 5
Sat Jun 12th 3:15pm Annandale 8 Balmain 24 T. Dickenson Wentworth 4,000 View
Sat Jun 12th 3:15pm Newtown 11 Glebe 12 A. Farrow RAS Showground 12,000 View
Sat Jun 12th 3:15pm South Sydney 19 North Sydney 5 J. Black North Sydney 3,000 View
Sat Jun 12th 3:15pm Western Suburbs 3 Eastern Suburbs 6 W. Iredale St Luke's 1,000 View
Round 6
Sat Jun 19th 3:15pm Annandale 4 Newtown 19 H. Millington Erskineville   View
Sat Jun 19th 3:15pm Balmain 28 North Sydney 0 J. Black Birchgrove 3,000 View
Sat Jun 19th 3:15pm Eastern Suburbs 7 South Sydney 10 A. Farrow RAS Showground 12,000 View
Sat Jun 19th 3:15pm Glebe 18 Western Suburbs 0 A. Ballerum Wentworth 2,000 View
Round 7
Sat Jun 26th 3:15pm Glebe 15 Eastern Suburbs 7 H. Millington Wentworth 2,500 View
Sat Jun 26th 3:15pm North Sydney 10 Newtown 24 C. Hedley North Sydney 2,000 View
Sat Jun 26th 3:15pm South Sydney 10 Balmain 10 J. Black RAS Showground 28,000 View
Sat Jun 26th 3:15pm Western Suburbs 5 Annandale 3 A. Farrow Erskineville 200 View
Round 8
Sat Jul 3rd 3:15pm Eastern Suburbs 32 Annandale 3 S. Brown Trumper Oval 250 View
Sat Jul 3rd 3:15pm Newtown 6 Balmain 10 J. Black Wentworth 8,000 View
Sat Jul 3rd 3:15pm North Sydney 3 Western Suburbs 21 T. Phelan North Sydney 1,200 View
Sat Jul 3rd 3:15pm South Sydney 3 Glebe 14 A. Farrow SCG 15,000 View
Round 9
Sat Jul 10th 3:15pm Annandale 5 Glebe 28 A. Ballerum Wentworth 2,000 View
Sat Jul 10th 3:15pm Balmain 10 Western Suburbs 2 C. Hedley Birchgrove 4,000 View
Sat Jul 10th 3:15pm Eastern Suburbs 35 North Sydney 4 T. Dickenson Trumper Oval 300 View
Sat Jul 10th 3:15pm Newtown 7 South Sydney 5 A. Farrow RAS Showground 13,500 View
Round 10
Sat Jul 17th 3:15pm Eastern Suburbs 7 Balmain 14 A. Farrow RAS Showground 14,000 View
Sat Jul 17th 3:15pm Glebe 59 North Sydney 3 J. Black Wentworth 1,000 View
Sat Jul 17th 3:15pm South Sydney 2 Annandale 3 A. Ballerum Erskineville 2,000 View
Sat Jul 17th 3:15pm Western Suburbs 0 Newtown 11 T. Dickenson St Luke's 1,000 View
Round 11
Sat Jul 31st 3:15pm Annandale 8 North Sydney 12 W. Iredale North Sydney 300 View
Sat Jul 31st 3:15pm Balmain 12 Glebe 2 T. McMahon Snr Sports Ground 20,000 View
Sat Jul 31st 3:15pm Newtown 9 Eastern Suburbs 8 J. Black Wentworth 500 View
Sat Jul 31st 3:15pm Western Suburbs 3 South Sydney 11 A. Thornton St Luke's 200 View
Round 12
Sat Aug 7th 3:15pm Balmain 28 Annandale 6 A. Ballerum Wentworth 3,000 View
Sat Aug 7th 3:15pm Eastern Suburbs 12 Western Suburbs 5 A. Thornton Trumper Oval   View
Sat Aug 7th 3:15pm Glebe 22 Newtown 20 A. Farrow SCG 10,000 View
Sat Aug 7th 3:15pm North Sydney 3 South Sydney 29 T. Dickenson North Sydney 1,000 View
Round 13
Sat Aug 14th 3:15pm Newtown 30 Annandale 14 J. Black Erskineville 1,500 View
Sat Aug 14th 3:15pm North Sydney 3 Balmain 12 J. Buchanan Birchgrove 4,000 View
Sat Aug 14th 3:15pm South Sydney 5 Eastern Suburbs 3 A. Ballerum RAS Showground 6,000 View
Sat Aug 14th 3:15pm Western Suburbs 3 Glebe 18 T. Dickenson Wentworth 2,000 View
Round 14
Sat Aug 21st 3:15pm Annandale 16 Western Suburbs 12 H. Millington Wentworth   View
Sat Aug 21st 3:15pm Balmain 7 South Sydney 4 T. Dickenson RAS Showground 15,000 View
Sat Aug 21st 3:15pm Eastern Suburbs 5 Glebe 13 A. Ballerum Trumper Oval 2,000 View
Sat Aug 21st 3:15pm Newtown 30 North Sydney 9 J. Black Erskineville 1,500 View

56 games
Customise this match list

 

Last modified: Sat, 12 Oct 2019 23:17:26 +0000 (Sydney time)